Aktualności

 

Rok 2022:

Życzenia Wielkanocne

 

 

 

Nowy Sprzęt w naszej Jednostce - Quad Polaris 570

 

Drodzy mieszkańcy!!
Chcieliśmy się podzielić z wami bardzo wesołą informacją w dniu 2 Luty 2022r. zawitał do naszej jednostki nowy nabytek którym jest quad Polaris 570, wraz z przystosowaną pod niego specjalistyczną przyczepką którą będziemy mogli bezpośrednio transportować poszkodowanych.
Na wyposażeniu znajduje się sprzęt do ratownictwa medycznego dzięki temu będzie on wykorzystywany do różnych akcji takich jak pomoc potrzebującym w trudnych terenach naszej gminy, poszukiwań i wielu innych zadań.
Mamy nadzieję że odpowiednio przyczyni się on do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców oraz turystów w naszej okolicy.
Warto nadmienić że jest to pierwszy tego typu pojazd w naszej gminie. Składamy gorące podziękowania wszystkim którzy pomogli w sfinalizowaniu tego przedsięwzięcia i dzięki którym udało nam się go pozyskać.

W dniu 7 marzec Quad wraz z przyczepą zostały włączone do podziału bojowego naszej jednostki otrzymując numer operacyjny 539[K]Q06 

Walne Zebranie Sprawozdawcze za rok 2021

 

W dniu 22 styczeń o godzinie 16.00 w naszej jednostce odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze podsumowujące działalność naszej OSP w 2021 roku.

Na zebraniu przedstawione zostały sprawozdania z działalności : Zarządu OSP, Skarbnika OSP oraz Komisji rewizyjnej OSP.

W 2021 roku nasza jednostka wyjeżdzała do akcji niestety aż 98 razy. Poza tym nasza OSP brała także udział w różnego rodzaju zawodach, ćwiczeniach pokazach czy szkoleniach a także w uroczystościach kosćielnych i państwowych.

Zebranie nie obyło się bez wielu podziękowań, życzeń i gratulacji za działalność naszej OSP w 2021 roku.

Na zebraniu przedstawiono również plan działalności jednostki na 2022 rok.
Za okres sprawozdawczy udzielono absolutorium Zarządowi OSP.

W zebraniu udział wzięli zaproszeni goście a także obecni byli czynni, honorowi i wspierający druhowie naszej OSP, członkowie naszej MDP oraz druhowie z OSP Gminy Zawoja.

 

Życzenia Noworoczne

 

 

archiwum 2016, archiwum 2017, archiwum 2018, archiwum 2019, archiwum 2020, archiwum 2021,